در سال جاری ۶۴۶ مورد بنای غیرمجاز درسطح ۱۳۵ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه تخریب شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه فرصت طلبی افراد سودجو به منظور تغییر کاربری اراضی و بهره مندی از ارزش افزوده‌ی آن را از دلایل ساخت و ساز‌های غیرمجاز عنوان […]

در سال جاری ۶۴۶ مورد بنای غیرمجاز درسطح ۱۳۵ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه تخریب شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه فرصت طلبی افراد سودجو به منظور تغییر تخریب ۶۴۶ بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی کرمانشاهکاربری اراضی و بهره مندی از ارزش افزوده‌ی آن را از دلایل ساخت و ساز‌های غیرمجاز عنوان کرد.

دارایی با بیان اینکه تبدیل اراضی زراعی مستعد تولید محصولات کشاورزی به ساختمان، ویلا و تفرجگاه موجب به خطر افتادن زنجیره غذایی و کاهش محصولات کشاورزی می‌شود، گفت: ۳ اکیپ گشت به منظور جلوگیری و پیگیری روند ساخت و ساز‌های غیرمجاز همه روزه به ۱۰ دهستان شهرستان کرمانشاه اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده ساخت و ساز‌های غیرمجاز به متخلفان برای توقف عملیات اخطار داده می‌شود و در صورت ادامه ساخت و ساز اکیپ‌های گشت حفظ کاربری با همراهی عوامل انتظامی منطقه اقدام به ابلاغ اخطار دوم برای توقف عملیات می‌کنند.

مدیر جهاد کشاورزی کرمانشاه افزود: چنانچه روند ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی ادامه یابد برای متخلفان پرونده تشکیل و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

به گفته دارایی سال گذشته نیز ۱۳۴ مورد بنای غیر مجاز در سطح ۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه تخریب شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش سرمایه گذاری شرکت هلدینگ خلیج فارس (پترول) در منطقهاورامانات