تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در چهارچوب هفته چهاردهم بیستمین دوره لیگ برتر ایران جام خلیج‌فارس ساعت ۱۵ روز پنجشنبه شانزدهم بهمن ماه در دیداری حساس با قضاوت سیدمهدی سیدعلی و کمک آقایان محمدرضاابوالفضلی، مهدی عالیقدر و  حمیدرضاکنعانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دو‌تیم که با ۱۹ و ۱۸ امتیاز در رده‌های پنجم و ششم جدول […]

تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در چهارچوب هفته چهاردهم بیستمین دوره لیگ برتر ایران جام خلیج‌فارس ساعت ۱۵ روز پنجشنبه شانزدهم بهمن ماه در دیداری حساس با قضاوت سیدمهدی سیدعلی و کمک آقایان محمدرضاابوالفضلی، مهدی عالیقدر و  حمیدرضاکنعانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دو‌تیم که با ۱۹ و ۱۸ امتیاز در رده‌های پنجم و ششم جدول قرار دارند (پرسپولیس دو بازی کمتر انجام داده) بدنبال کسب سه امتیاز هستند و می‌خواهند در پایان نیم‌فصل جز مدعیان درجه یک لیگ نام بگیرند.

نقطه اشتراک سرخ‌های لیگ باخت مقابل آلومینیوم اراک در دو هفته قبل است.

حضور کاپیتان‌های اسبق تیم ملی و هم بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی بروی نیمکت دو تیم از نکات جذاب این دیدار حساس است.

عدم حضور پر شورها در ورزشگاه یادگار تنها تفاوت این دیدار با دیدارهای قبلی دو تیم است، اما نیاز دو تیم به سه امتیاز می‌تواند زمینه ساز گرمای بازی و غلبه بر سرمای سرد تبریز شود.

خط آتش تراکتور و پرسپولیس با ۱۲ و ۱۳ گل زده نوید بخش به ثمر رسیدن گل در این بازی هستند.

بازی فردا تا حدود زیادی می‌تواند تکلیف قهرمانی نیم فصل را برای شاگردان شجاعی و گل‌محمدی مشخص کند و باید منتظر ماند و‌ دید نتیجه این دیدار حساس به سود سرخپوشان تبریزی‌خواهد بود یا تهرانی‌ها با دست پر به خانه باز خواهند گشت.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان تحت درمان اعتیاد