سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: در راستای برخورد قاطعانه با عناصر اصلی و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی یک نفر از عناصر اصلی توزیع مواد مخدر را در شهرستان خرمشهر شناسایی کردند. او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قاچاقچی افیونی را […]

سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: در راستای برخورد قاطعانه با عناصر اصلی و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی یک نفر از عناصر اصلی توزیع مواد مخدر را در شهرستان خرمشهر شناسایی کردند.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قاچاقچی افیونی را در خرمشهر شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی و همکاری رده هم‌نام خود در آن شهرستان طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار ۶۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و ۱۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار صالحی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد، تاکید کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تصمیم رونالدو برای جدایی جدی است