یحیی گل محمدی عصر امروز در بدو ورود به شهر تبریز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار دو تیم تراکتور با پرسپولیس گفت: می‌دانیم که فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت و مقابل تیم خوب تراکتور باید بازی کنیم. وی ادامه داد: تیم تبریزی بازیکنان و هواداران خوبی دارد و من خیلی به این تیم […]

یحیی گل محمدی عصر امروز در بدو ورود به شهر تبریز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار دو تیم تراکتور با پرسپولیس گفت: می‌دانیم که فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت و مقابل تیم خوب تراکتور باید بازی کنیم.

وی ادامه داد: تیم تبریزی بازیکنان و هواداران خوبی دارد و من خیلی به این تیم احترام قائل هستم. فردا نیز بازی سختی در پیش است. تراکتور بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته و ما نیز آماده این دیدار هستیم.

به گزارش فرتاک نیوز، گل محمدی با بیان اینکه دو تیم تراکتور و پرسپولیس بازیکنان خوبی دارند و از نظر فنی از سطح بالایی برخوردار هستند، گفت: فردا یک بازی خوبی شاهد خواهیم بود. باید فردا از فرصت‌ها استفاده کنیم و در دفاع نیز خوب کار کنیم چراکه تراکتور بازیکنان فرصت طلبی دارد.

سرمربی پرسپولیس تهران همچنین ادامه داد: ما به تبریز آمده‌ایم تا سه امتیاز بگیریم و برای این هدف نیز تلاش خواهیم کرد. روی تراکتور هم شناخت دارم و نقاط ضعف و قوت این تیم را می‌دانیم.

دیدار دو تیم تراکتور و پرسپولیس فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف