تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری روز گذشته از ورود واکسن روسی کرونا با ناوگان ماهان در پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه خبر داده بود. به گزارش فرتاک نیوز، این در حالی است که محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در نشست خبری امروز چهارشنبه ۱۵ […]

تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری روز گذشته از ورود واکسن روسی کرونا با ناوگان ماهان در پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه خبر داده بود.

به گزارش فرتاک نیوز، این در حالی است که محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در نشست خبری امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن گفت: اولین محموله واکسن کرونا در دو الی سه روز آینده وارد کشور می‌شود و نظارت‌های دقیقی بر آن انجام می‌شود، همچنین خود وزیر به صورت مستقیم بر این مساله نظارت دارند و بعد از وارد شدن اطلاع رسانی‌های بیشتر به مردم خواهد شد.

در همین خصوص، محمد حسن ذی بخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تأیید این موضوع که ورود واکسن روسی کرونا به کشور به دو سه روز آینده موکول شده است. گفت: برنامه فردا پنج شنبه ۱۶ مهر مبنی بر پذیرش محموله واکسن روسی کنسل شده است.

وی افزود: تاریخ ورود این محموله به طور دقیق تعیین نشده، اما قرار است هفته بعد به کشور وارد شود.

ذی بخش گفت: تاریخ دقیق واردات واکسن روسی کرونا هر زمان اعلام شود، سازمان هواپیمایی کشوری نیز اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روز بدون فوتی کرونا در کرمانشاه با ۳۵ بستری جدید