سرویس کرمانشاه _ کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان گفت: سرقت یک قاب انگشتر طلا در شهرستان اسلام آبادغرب پایان تلخی برای فرد سارق رقم زد. به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: اخیرا جوان ۲۸ ساله ای با لباس نظامی به یکی از مغازه های طلافروشی […]

پایان تلخ برای سارق انگشترهای طلا در اسلام آبادغرب

سرویس کرمانشاه _ کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان گفت: سرقت یک قاب انگشتر طلا در شهرستان اسلام آبادغرب پایان تلخی برای فرد سارق رقم زد.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: اخیرا جوان ۲۸ ساله ای با لباس نظامی به یکی از مغازه های طلافروشی اسلام آبادغرب مراجعه می کند و به ظاهر با پسندیدن انگشتر مورد نظر و استفاده از غفلت صاحب مغازه اقدام به کش رفتن یک قاب (سری) انگشتر، می کند.

وی با اشاره به فرار سارق انگشترهای طلا بوسیله خودروی پژو ۴۰۵ که همدستانش در آن حضور داشتند، ادامه داد: پس از این اتفاق موضوع به رده های مختلف پلیس برای شناسایی خودروی متواری اعلام و تلاش برای توقیف آن آغاز می شود تا در نهایت ماموران پلیس راه کرمانشاه – خسروی (عین الاکش) خودروی مورد نظر را مشاهده و درصدد توقیف آن برمی آیند.

سردار جاویدان یادآوری کرد: راننده خودرو نیز بدون توجه به اخطار ایست پلیس اقدام به فرار می کند و ماموران هم با رعایت قانون به کارگیری سلاح برای توقیف خودروی متواری، اقدام به تیراندازی می کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در این درگیری سارق انگشترهای طلا از ناحیه پهلو زخمی و به یکی از مراکز درمانی شهر کرمانشاه منتقل می شود اما تلاش پزشکان بی فایده بود و در نهایت این فرد هم جان باخت.

وی گفت: در ادامه برادر سارق فوت شده نیز دستگیر و دیگر همدست آنها که راننده خودرو بوده زمانی که همه راه ها را بسته می بیند خود را تسلیم ماموران پلیس اسلام آبادغرب کرده و انگشترهای سرقتی را نیز تحویل می دهد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«عقاب‌های زاگرس» در انتظار صعود به لیگ قهرمانی نوجوانانکشور