سرویس کرمانشاه_ فرمانده هنگ مرزی ثلاث باباجانی از توقیف یکدستگاه کامیون عراقی و دستگیری یکنفر قاچاقچی در نوار مرزی این فرماندهی خبر داد. به گزارش گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه، سرهنگ “احمد سلیمانی” فرمانده هنگ مرزی ثلاث باباجانی در تشریح این خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی ثلاث […]

کشف بیش از 6 میلیارد ریال کالای قاچاق در هنگ مرزی

سرویس کرمانشاه_ فرمانده هنگ مرزی ثلاث باباجانی از توقیف یکدستگاه کامیون عراقی و دستگیری یکنفر قاچاقچی در نوار مرزی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه، سرهنگ “احمد سلیمانی” فرمانده هنگ مرزی ثلاث باباجانی در تشریح این خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی ثلاث باباجانی در پایانه مرزی شیخ صله با اشراف اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر حمل کالای قاچاق با یک دستگاه کامیون عراقی، در اقدامی به موقع موفق به توقیف خودرو شدند.

وی افزود: مرزداران پس از بازرسی از کامیون توقیفی موفق شدند: پنج هزار و هفتصد و چهل و شش عدد خمیر دندان، هشت هزار و شصت و چهار عدد صابون و نه هزار و ششصد و دوازده عدد مایع دستشویی را کشف و ضبط کنند.

فرمانده هنگ مرزی ثلاث باباجانی ارزش ریالی کالای مکشوفه را شش میلیارد و دویست میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این راستا راننده دستگیر شده و به همراه خودروی توقیف شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تعطیلی یک واحد صنفی متخلف توزیع روغن خوراکی