صابر رحیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اعلام خبر سفر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه که در روز جمعه، ۱۷ بهمن‌ماه صورت می‌گیرد، اظهار داشت: سفر وزیر ورزش به منظور افتتاح چند پروژه حوزه ورزش و جوانان در استان کرمانشاه خواهد بود. وی با بیان اینکه به […]

صابر رحیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اعلام خبر سفر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه که در روز جمعه، ۱۷ بهمن‌ماه صورت می‌گیرد، اظهار داشت: سفر وزیر ورزش به منظور افتتاح چند پروژه حوزه ورزش و جوانان در استان کرمانشاه خواهد بود.

وی با بیان اینکه به مناسبت دهه فجر تعدادی پروژه حوزه ورزش و جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار کرمانشاه افتتاح خواهد شد افزود: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ١١٠ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: افتتاح خانه جوان کرمانشاه به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور، مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی کشور، سالن اختصاصی کبدی و ۱۵ زمین ورزشی خیرساز در محلات محروم و حاشیه‌نشین کرمانشاه از جمله پروژه‌های است که توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.

رحیمی در پایان با بیان اینکه در سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمانشاه، استادیوم ۲ هزار و ۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال نوریاب پاوه نیز به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد ،گفت: با افتتاح این پروژه‌ها، سرانه فضای ورزشی استان در حد قابل توجهی رشد پیدا می‌کند و فضاهای بیشتری برای ورزش در اختیار جوانان استان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اختصاص اعتبار برای گاز رسانی در قصرشیرین