به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره جهاد کشاورزی کرمانشاه، ابراهیم دارایی اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۶۴۶ فقره ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه قلع و قمع شد. وی با هرگونه تغییر […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره جهاد کشاورزی کرمانشاه، ابراهیم دارایی اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۶۴۶ فقره ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه قلع و قمع شد.

وی با هرگونه تغییر کاربری اراضی را منوط به اخذ مجوز از کمیسیون مربوط در جهاد کشاورزی این شهرستان دانست و افزود: هر شخصی خارج از مجوز این کمیسیون اقدام به تغییر کاربری کند بر حسب قانون مجرم محسوب و علاوه بر قلع و قمع به پرداخت جزای نقدی از یک تا سه برابر بهای اراضی و باغات به قیمت روز با کاربری جدید براساس آراء مقام‌های قضایی محکوم خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی کرمانشاه افزود: در سال گذشته ۱۳۴ مورد ساخت وسازهای غیرمجاز در سطح ۲۰ هکتار در اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه قلع و قمع شده است.

وی با هشدار به احداث کنندگان بنا در مناطق غیرمجاز، به مردم توصیه کرد از خرید زمین‌هایی که دارای کاربری غیرمجاز هستند و قصد ساخت و ساز دارند خودداری کرده و در دام کلاهبرداران و سودجویان قرار نگیرند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واگذاری ۳۲۰ واحد مسکونی به خانوارهای مددجوی کمیتهامداد