سعید کیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از تخفیفات ویژه درمانی موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان برای افراد معسر و بی‌بضاعت در دهه مبارک فجر خبر داد. وی اظهار داشت: از آنجا که یکی از اهداف انقلاب اسلامی رسیدگی به محرومین و خدمتگزاری به آنان است به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی […]

سعید کیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از تخفیفات ویژه درمانی موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان برای افراد معسر و بی‌بضاعت در دهه مبارک فجر خبر داد.

وی اظهار داشت: از آنجا که یکی از اهداف انقلاب اسلامی رسیدگی به محرومین و خدمتگزاری به آنان است به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تخفیفات بسیار خوبی برای افراد کم‌بضاعت در نظر گرفته شده است.

مدیر سرپرستی موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان کرمانشاه همچنین یکی از اهداف مهم این موسسه را در قالب حمایت از اقشار ضعیف جامعه عنوان کرد و افزود: افرادی که توان مالی جهت امور درمانی خود و خانواده‌شان را ندارند می‌توانند از این تخفیفات ویژه در دهه مبارک  فجر استفاده کنند.

وی با اشاره به وجود امکانات مناسب و پرسنل مجرب در مراکز درمانی این موسسه، گفت: این عزیزان با مراجعه به درمانگاه‌های تابعه این موسسه در سطح استان می‌توانند از این تخفیفات که در قالب طرح «یاسر» ارائه می‌شود، بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گرگ دو تن از اهالی گلوجه محمدخان‌هشترود را درید