محمد خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از ورود سامانه بارشی به جو منطقه خبر داد و اظهار داشت: این سامانه از روز جمعه تا ظهر روز یکشنبه جو منطقه را متاثر می‌کند که علاوه بر کاهش محسوس دمای هوای روزانه، بارندگی، رعد و برق و وزش باد ملایم را به همراه […]

محمد خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از ورود سامانه بارشی به جو منطقه خبر داد و اظهار داشت: این سامانه از روز جمعه تا ظهر روز یکشنبه جو منطقه را متاثر می‌کند که علاوه بر کاهش محسوس دمای هوای روزانه، بارندگی، رعد و برق و وزش باد ملایم را به همراه دارد.

وی ادامه داد: بارش‌ها در نواحی مرکزی و نیمه شرقی استان نمود بیشتری دارد و با آبگرفتگی معابر عمومی و احتمالا سیلاب محلی روبه‌رو خواهیم بود.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر ارتفاعات و گردنه‌های مرتفع طی ساعاتی از اواخر روز شنبه تا صبح روز یکشنبه در برخی از نواحی سردسیر مثل شهرستان‌های کنگاور و سنقر بارش‌ها به شکل برف هم مشاهده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: جهت پیشگیری از خسارت و مخاطرات احتمالی مسئولان و مردم توجه کنند با خودداری از ترددهای غیرضروری، از صعود به ارتفاعات بپرهیزند و در صورت سفرهای ضروری حتما زنجیرچرخ را به خصوص در گردنه‌ها همراه داشته باشند.

خسروی اضافه کرد: حداقل دمای هوای امروز کرمانشاه به سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر می‌رسد و پیش‌بینی می‌شود حداکثر دما به ۱۸ درجه سانتی‌گراد برسد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنج شنبه آخرسال درکرمانشاه