عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه ، با اشاره به اینکه امسال دهه فجر به دلیل شیوع بیماری کرونا و شرایط خاصی که در استان حاکم است برنامه‌ها نیز به صورت متفاوت برگزار می‌شود اظهار داشت: برنامه‌ها متناسب با شرایط و رعایت شیوه نامه‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با […]

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه ، با اشاره به اینکه امسال دهه فجر به دلیل شیوع بیماری کرونا و شرایط خاصی که در استان حاکم است برنامه‌ها نیز به صورت متفاوت برگزار می‌شود اظهار داشت: برنامه‌ها متناسب با شرایط و رعایت شیوه نامه‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: بحث مراسم و برنامه‌های دهه فجر امسال مانند هر سال در حال برگزاری است و تنها شکل و ظاهر تغییر کرده است اما اصل برنامه‌های دهه فجر تعطیل نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، برنامه‌های دهه در ۲۲ بهمن امسال برنامه به صورت مجازی برگزار می‌شود در این راستا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بر آن شد که در این راستا برنامه ریزی کند و آغاز این راهپیمایی مجازی در رابطه با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه با مشارکت اقشار مختلف مردم و فعالان مجازی است و به این صورت که با گوشی وارد لینک http://Fajr.ccoip.ir/shoar شده و نام استان خود را بنویسند و از شعارها بهره‌برداری کرده و گزینه ارسال را فشار دهند و به جمع راهپیمایی کنندگان استان خود بپیوندند.

نماز جمعه این هفته در کرمانشاه اقامه می‌شود

سروری با بیان اینکه با توجه به رعایت همشهریان، نماز جمعه‌ این هفته ۱۷ بهمن‌ماه در شهر کرمانشاه اقامه می‌شود بیان کرد: نماز جمعه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به امامت ‌آیت‌الله‌ مصطفی علما نماینده‌ ولی فقیه در استان برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خاطره انگیز؛ اولین حضور روبن در ترکیب بایرن مونیخ + فیلم

وی افزود: از نمازگزاران درخواست شده برای حضور در نماز جمعه به طور حتم ماسک و سجاده شخصی همراه داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد: سخنرانان قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته امیر فرهاد آریانفر فرماندهی قرارگاه غرب ارتش جمهوری اسلامی و پرویز توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان خواهند بود.

وی بیان کرد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی میز خدمت دادگستری استان در محل نمازجمعه کرمانشاه مستقر و خدمات قضایی و مشاوره‌ای را به همشهریان ارائه خواهد داد.

انتهای پیام/۸۳۳/ح