ایسنا/کرمانشاه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری جوان ۲۵ ساله‌ای خبر داد که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود.  سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: اردیبهشت امسال و به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: پس […]

ایسنا/کرمانشاه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری جوان ۲۵ ساله‌ای خبر داد که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود.

 سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: اردیبهشت امسال و به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تایید قتل این زن توسط کاراگاهان پلیس آگاهی، اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد تا اینکه محل اختفای وی در یکی از شهرستانهای استان مورد شناسایی قرار گرفت.

 آمویی با بیان اینکه کاراگاهان پلیس آگاهی طی یک عملیات حساب شده موفق به دستگیری قاتل متواری پس از ۹ ماه فرار شدند، افزود: این فرد علی رغم انکارهای اولیه در نهایت به قتل مادر بزرگ ۷۵ ساله خود اعتراف کرد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با بیان اینکه قاتل مسائل مالی را انگیزه خود برای ارتکاب این جنایت عنوان کرده، گفت: این فرد پس از بازسازی صحنه تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تعلل سازمان تامین اجتماعی استان درساخت درمانگاه تامین اجتماعی چرداول