مهندس بازوند گفت:رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان از موثرترین اقدامات در مواجه با بیماری کرونا است. امسال در دهه فجر پروژه های بسیاری برای افتتاح داشتیم اما اعلام کردیم که هیچ پروژه ای نباید به صورت حضوری افتتاح شود و تمام مراسم بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد./با توجه به نزدیکی خریدهای نوروز ، بازار کم کم […]

اگر می خواهید کرونا بازار عید را تعطیل نکند، از هم اکنون رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرید

مهندس بازوند گفت:رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان از موثرترین اقدامات در مواجه با بیماری کرونا است. امسال در دهه فجر پروژه های بسیاری برای افتتاح داشتیم اما اعلام کردیم که هیچ پروژه ای نباید به صورت حضوری افتتاح شود و تمام مراسم بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد./با توجه به نزدیکی خریدهای نوروز ، بازار کم کم در حال شلوغ شدن است و این موضوع حقیقتا نگران کننده است و ادامه این وضعیت می‌تواند ما را به شرایط قبل برگرداند./مردم باید بدانند کوچکترین غفلت می تواند خدای نکرده عید آنها را به عزا تبدیل کند، لذا همه باید نسبت به خطر کرونا هوشیار باشند و در رعایت شیوه نامه های بهداشتی همراهی و همکاری لازم را داشته باشند./به طور قطع هیچ کس خواستار خسارت اقتصادی مردم نیست، اما اگر غفلت کنیم و دچار پیک کرونا شویم به ناچار محدودیت های کرونایی برمی‌گردد و بسیاری اصناف این میان متضرر می شوند./از مردم می خواهیم برای اینکه بازار عید تعطیل نشده و استان گرفتار پیک چهارم کرونا نشود، از هم اکنون رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.

با اقدامات انجام شده در راستای مقابله با کرونا در استان کرمانشاه از جمله اجرای طرح شهید سلیمانی و همکاری همه دستگاه ها و همراهی مردم شاهد سیر کاهشی کرونا در استان هستیم.

 امام راحل در زمان جنگ با فرمان تشکیل بسیج مردمی عملا کشور را از بحران جنگ عبور دادند و امروز هم با حضور موثر بسیج توانستیم بحران کرونا را تا حد خوبی کنترل کنیم.

 اجرای طرح شهید سلیمانی بهترین مصداق بسیج مردمی در مهار ویروس منحوس کرونا است چرا که اجرای این طرح یک انسجام ملی در سطح کشور ایجاد کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مورد عجیب پیروزی های تراکتور در لیگ بیستم

همچنین با توجه به متبرک کردن نام این طرح به نام حاج قاسم سلیمانی، مردم همکاری خوبی در اجرای آن داشتند و همین امر موجب شد در این زمینه موفق عمل کنیم.علاوه بر همکاری مردم، نباید از نقش سپاه و دانشگاه علوم پزشکی در مدیریت و اجرای این طرح غافل شد.

رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان از موثرترین اقدامات در مواجه با بیماری کرونا است. امسال در دهه فجر پروژه های بسیاری برای افتتاح داشتیم اما اعلام کردیم که هیچ پروژه ای نباید به صورت حضوری افتتاح شود و تمام مراسم بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

با توجه به نزدیکی خریدهای نوروز ، بازار کم کم در حال شلوغ شدن است و این موضوع حقیقتا نگران کننده است و ادامه این وضعیت می‌تواند ما را به شرایط قبل برگرداند.

مردم باید بدانند کوچکترین غفلت می تواند خدای نکرده عید آنها را به عزا تبدیل کند، لذا همه باید نسبت به خطر کرونا هوشیار باشند و در رعایت شیوه نامه های بهداشتی همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.

 به طور قطع هیچ کس خواستار خسارت اقتصادی مردم نیست، اما اگر غفلت کنیم و دچار پیک کرونا شویم به ناچار محدودیت های کرونایی برمی‌گردد و بسیاری اصناف این میان متضرر می شوند.

 از مردم می خواهیم برای اینکه بازار عید تعطیل نشده و استان گرفتار پیک چهارم کرونا نشود، از هم اکنون رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.

گفتنی است در پایان این نشست از فعالان اجرای طرح شهید سلیمانی در استان کرمانشاه تقدیر شد.