محمد پور اکرمی بعد از ظهر امروز در حاشیه آزمون کسب درجه ایثار هلال احمر در استان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال ۳۹ نفر برای رقابت در این آزمون شرکت کرده‌اند. وی با بیان اینکه این آزمون در ۲ مرحله آمادگی جسمانی و مهارتی برگزار می‌شود، افزود: در مرحله نخست، از شرکت […]

محمد پور اکرمی بعد از ظهر امروز در حاشیه آزمون کسب درجه ایثار هلال احمر در استان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال ۳۹ نفر برای رقابت در این آزمون شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این آزمون در ۲ مرحله آمادگی جسمانی و مهارتی برگزار می‌شود، افزود: در مرحله نخست، از شرکت کنندگان آزمون آمادگی جسمانی و پس از کسب نمره قبولی عصر امروز از پذیرفته شدگان آزمون مهارتی گرفته شد.

رئیس اداره توان افزایی و تربیت‌بدنی سازمان امداد و نجات کشور ادامه داد: آزمون آمادگی جسمانی شامل ۹ آیتم و آزمون مهارتی شامل پنج آیتم بوده که در مجموع برای شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی شوند گواهینامه ایثار صادر می‌شود.

پور اکرمی تاکید کرد: حداقل امتیاز کسب قبولی در این آزمون نمره ۵۵ برای سنین زیر ۳۵ سال و نمره ۵۰ برای سنین بالای ۳۵ سال است و هر شرکت کننده‌ای که نتواند نمره قبولی را کسب کند، می‌تواند مجدداً در آزمون سال آینده شرکت کند.

وی بیان کرد: هیأت داوران حاضر در آزمون کسب درجه ایثار هلال احمر استان کرمانشاه در قالب یک تیم ۱۶ نفره از تهران کار نظارت و داروی را انجام می‌دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قهرمان اسبق کشتی جهان درگذشت