فرزین معتمدی بعد از ظهر امروز در حاشیه آزمون کسب درجه ایثار در استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این آزمون برای اولین بار به صورت متمرکز در شهر کرمانشاه و با حضور شرکت کنندگانی از ۱۴ شهرستان استان انجام می‌شود. وی با تاکید بر اینکه شرکت کنندگان در این آزمون حائز […]

فرزین معتمدی بعد از ظهر امروز در حاشیه آزمون کسب درجه ایثار در استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این آزمون برای اولین بار به صورت متمرکز در شهر کرمانشاه و با حضور شرکت کنندگانی از ۱۴ شهرستان استان انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت کنندگان در این آزمون حائز کسب درجه نجاتگر یک هستند، افزود: این شرکت کنندگان برای کسب درجه ایثار باید در ۲ مرحله آزمون آمادگی جسمانی و مهارتی موفق به کسب امتیاز لازم شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه درجه بندی نجاتگران را یک، ۲، سه و نهایتاً ایثار عنوان کرد و گفت: شرکت کنندگانی که بتوانند درجه ایثار را کسب کنند در آینده شرایط استخدام آن‌ها به عنوان عضو جمعیت هلال احمر فراهم می‌شود.

معتمدی با اشاره به سختی آیتم‌های آزمون کسب درجه ایثار برای شرکت کنندگان تصریح کرد: داوران این آزمون از تهران کار داروی و نظارت را انجام داده و اکثر استان‌ها از این آزمون تعداد خروجی کمی دارند، امیدواریم اکثر شرکت کنندگان ما موفق به کسب درجه ایثار شوند.

وی با بیان اینکه قبولی در این آزمون از لحاظ تعداد پذیرفته شدگان محدودیت ندارد، گفت: آزمون ایثار بانوان به دلیل آمار کم تعداد شرکت کنندگان بانو به صورت متمرکز در تهران انجام می‌شود.

معتمدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این آزمون، رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و انجام آزمایش کرونا قبل از ورود شرکت کنندگان به سالن محل آزمون است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۱ میلیمتر میانگین بارش‌های سامانه اخیر در کرمانشاه