به گزارش خبرنگار مهر، بهروز رستمی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: ظهر روز سه شنبه خانم پریوش ظفری برای دفاع از موکل خود در جلسه استماع شهادت، شاهدین جهت استرداد جهیزیه در شعبه ۶ دادگاه خانواده حضور پیدا کرده که در صحن دادگستری بین افراد مشاجره‌ای صورت می‌گیرد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز رستمی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: ظهر روز سه شنبه خانم پریوش ظفری برای دفاع از موکل خود در جلسه استماع شهادت، شاهدین جهت استرداد جهیزیه در شعبه ۶ دادگاه خانواده حضور پیدا کرده که در صحن دادگستری بین افراد مشاجره‌ای صورت می‌گیرد.

وی افزود: پس از خروج از دادگستری همسر فرد با اسلحه‌هایی که از قبل تهیه کرده متأسفانه سه نفر را به قتل رسانده و یک نفر هم زخمی می‌شود.

رئیس کانون وکلا کرمانشاه تصریح کرد: پس از وقوع حادثه، دادستانی و بازپرس ویژه قتل در محل قتل حضور پیدا می‌کنند و متهم که توسط مردم دستگیر شده بود بعد از تحقیقات اولیه راهی زندان می‌شود.

رستمی ادامه داد: به علت اهمیت موضوع از دادگستری درخواست تسریع رسیدگی به پرونده را با رعایت عدالت داشتیم که دادگستری درخواست کانون وکلا را پذیرفته است.

وی با اشاره به اینکه مجازات این گونه جرایم باید افزایش یابد، گفت: جرایم چنین اعمالی باید افزایش یابد و در مراحل بعدی به صورت جدی اجرا شود تا افراد حتی در اندیشه خود نتوانند به مرتکب قتل شوند زیرا این اتفاقات امنیت عمومی مردم را برهم می‌زند.

رستمی بیان کرد: نهادهای فرهنگی باید با برنامه‌ریزی علت چنین رفتارهایی را شناسایی و از وقوع مجدد آن پیشگیری کنند.

رئیس کانون وکلا کرمانشاه خاطر نشان کرد: مردم اخبار را از منابع رسمی مانند کانون وکلا و دادگستری پیگیری کنند تا باعث سوءاستفاده افراد سودجو نشود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قطر با کمک ۳۶۰ میلیون دلاری به غزه موافقت کرد