به گزارش خبرنگار مهر، اولین دهسرای استان در بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه در روستای شهید عسگری از توابع دهستان میان دربند امروز با حضور فرماندار و مدیرکل دفتر روستایی استانداری و بخشدار مرکزی شهرستان کرمانشاه افتتاح شد. امیر خسروانی، مدیرکل دفتر روستایی استانداری کرمانشاه در این مراسم با اشاره به تخصیص و افزایش اعتبارات عمرانی […]

به گزارش خبرنگار مهر، اولین دهسرای استان در بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه در روستای شهید عسگری از توابع دهستان میان دربند امروز با حضور فرماندار و مدیرکل دفتر روستایی استانداری و بخشدار مرکزی شهرستان کرمانشاه افتتاح شد.

امیر خسروانی، مدیرکل دفتر روستایی استانداری کرمانشاه در این مراسم با اشاره به تخصیص و افزایش اعتبارات عمرانی مجموعه دفتر روستایی به روستاهای استان در راستای رشد و توسعه روستایی اظهار کرد: تقویت دهسراها با تلاش دهیاری‌ها بسیار ضروری است.

وی با بیان اینکه بخش مرکزی کرمانشاه در تأسیس و آغاز به کار اولین دهسرای روستایی استان پیشگام بوده است، افزود: نقش دهیاران در مدیریت روستایی و بازتاب خدمات نظام و دولت تأثیر شایسته و پررنگی در بین مردم دارد.

علی فتحی، بخشدار مرکزی شهرستان کرمانشاه در این مراسم بیان کرد: بخش مرکزی کرمانشاه طی چهار سال گذشته بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال برای حدود ۹۰۰ پروژه عمرانی روستایی توسط دهیاری‌ها هزینه کرده است.

وی افزود: اولین مجموعه دهسرا در بخش مرکزی کرمانشاه در روستای شهید عسگری افتتاح شده و در ادامه سایر روستاها برای توانمندسازی و تقویت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی به این مجموعه خواهند پیوست.

بخشدار مرکزی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: دهیاران به عنوان بازوی توانمند بخشداری باید خدمات ماندگار نظام و دولت را بازگو کرده و در مسیر تحقق افزایش شاخص‌های توسعه‌ای در روستاها تلاش کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دوئل مرگبار 2 پسر بخاطر ریحانه ! / سیزده بدر رخ داد + جزییات