به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی‌فر ۱۰ صبح جمعه ۱۷ بهمن ماه به منظور افتتاح چند پروژه ورزشی در سطح استان وارد کرمانشاه می‌شود. پروژه خانه جوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور در هشت طبقه با ۲ هزار و ۴۰ مترمربع سازه مفید و ۱۵ میلیارد تومان اعتبار با […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی‌فر ۱۰ صبح جمعه ۱۷ بهمن ماه به منظور افتتاح چند پروژه ورزشی در سطح استان وارد کرمانشاه می‌شود.

پروژه خانه جوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور در هشت طبقه با ۲ هزار و ۴۰ مترمربع سازه مفید و ۱۵ میلیارد تومان اعتبار با حضور وزیر ورزش و جوانان در کرمانشاه افتتاح می‌شود.

در این سفر خانه کبدی کرمانشاه با سازه مسقف و زیربنا ۴۵۰ متر مربع با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه با زیربنایی بیش از یک هزار و ۸۰۰ متر مربع با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با حضور مستقیم سلطانی‌فر روز جمعه افتتاح خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر خود ۱۵ زمین چمن مصنوعی با مساحت ۱۶ هزار و ۲۰۰ متر مربع و اعتباری حدود ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان که کاملاً توسط یک خیر ورزشی تأمین شده را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می‌کند.

زمین چمن مصنوعی مجموعه شهید شهبازی شهرستان اسلام آبادغرب با مساحت یک هزار و ۲۵۰ متر مربع و اعتباری حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان توسط سلطانی‌فر به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

گفتنی است، وزیر ورزش و جوانان استادیوم ورزشی روستای نوریاب شهرستان پاوه را با مساحت پنج هزار و ۴۶۰ متر مربع با اعتبار چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیارد تومان به صورت ویدئو کنفرانس به افتتاح می‌رساند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تسریع در رسمی شدن مرز "شوشمی"