به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا آمویی اظهار کرد: اردیبهشت امسال به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: پس از تأیید قتل این زن توسط کاراگاهان پلیس آگاهی، اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد تا […]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا آمویی اظهار کرد: اردیبهشت امسال به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تأیید قتل این زن توسط کاراگاهان پلیس آگاهی، اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد تا اینکه محل اختفای وی در یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه مورد شناسایی قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه کاراگاهان پلیس آگاهی طی یک عملیات حساب شده موفق به دستگیری قاتل متواری پس از ۹ ماه فرار شدند، تصریح کرد: این فرد علیرغم انکارهای اولیه در نهایت به قتل مادر بزرگ ۷۵ ساله خود اعتراف کرد.
 

آمویی با بیان اینکه قاتل مسائل مالی را انگیزه خود برای ارتکاب این جنایت عنوان کرده است، گفت: این فرد پس از بازسازی صحنه تحویل مراجع قضائی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از ۲۶۶ تن مرغ از شب گذشته وارد شبکه توزیع کرمانشاهشد