رزمایش کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این رزمایش که در اداره کل زندان‌های استان برگزار شد، بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه اظهار داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش […]

رزمایش کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این رزمایش که در اداره کل زندان‌های استان برگزار شد، بهرامی پور مدیر سازمان توزیع دوهزار بسته معیشتی بین نیازمندانبسیج حقوق دانان استان کرمانشاه اظهار داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه بحمدالله سازمان بسیج حقوق دانان استان توانسته است تاکنون شش مرحله توزیع بسته‌های معیشتی را انجام دهد 

 

او با تاکید بر اینکه این زرمایش به طور ویژه در سه مرحله اختصاصی بین خانواده زندانیان نیازمند صورت گرفته افزود:  امروز این رزمایش با پشتیبانی‌های سردار ریحانی فرماندهی محترم سپاه استان به استعداد دو هزار بسته معیشتی برگزار شد و ان شاالله بین خانواده زندانیان نیازمند که توسط اداره کل زندان‌ها شناسایی شده اند، توسط حقوق دانان بسیجی در سراسر استان توزیع خواهد شد.

 

بهرامی پور در ادامه گفت: در این سه مرحله اختصاصی تاکنون قریب به سه هزار بسته معیستی بین خانواده زندانیان نیازمند توزیع شده است و تلاش می کنیم در آینده هم این کار خیر ادامه داشته باشد.

 

بهرامی پور همچنین ارائه خدمات مشاوره حقوقی، وکالت رایگان، کارشناسی رایگان، حضور گروه‌های جهادی حقوق دانان بسیجی در زندان‌های استان و آزاد سازی زندانیان دارای محکومیت‌های مالی، غیر عمد و بدون خطر برای جامعه را از دیگر اقدامات کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه اعلام کرد.

 

مدیر کل زندان‌های استان کرمانشاه نیز با تقدیر از توجه فرماندهی محترم سپاه استان و رزمایش کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان جهت خانواده زندانیان نیازمند اظهار داشت: تعداد ۲۰۰۰ خانواده زندانیان نیازمند در همه شهرستان‌های استان شناسایی شدند که بسته‌های معیشتی این رزمایش به آن‌ها تحویل خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش 50 درصدی "ترافیکِ نوروزی" کرمانشاه در روزهایکرونایی!

 

پوریانی با اشاره به لزوم توجه مراکز مختلف به اشتغال زندانیان از همه خیرین و دستگاه‌ها خواست تا در امر گره گشایی از مشکلات خانواده زندانیان اداره کل زندان‌ها را یاری نمایند.