نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، ۱۷ بهمن در شهر کرمانشاه و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، عباس سروری دبیر ستاد نماز جمعه کرمانشاه، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، هفدهم بهمن در کرمانشاه به امامت آیت‌الله علما، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و در شهرستان‌های […]

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، ۱۷ بهمن در شهر کرمانشاه و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، عباس سروری دبیر ستاد نماز جمعه کرمانشاه، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، فردا نماز جمعه برگزار می شود  هفدهم بهمن در کرمانشاه به امامت آیت‌الله علما، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و در شهرستان‌های استان که در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند برگزار می‌شود.

دبیر ستاد نماز جمعه کرمانشاه با دعوت از عموم مردم، گفت: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و همراه داشتن ماسک جهت استماع خطبه‌های دشمن‌شکن جمعه و اقامه نماز الزامی است.

سروری همچنین با اشاره به اینکه قرار است میز خدمت هم در حاشیه نماز جمعه برگزار شود نیز گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی میز خدمت دادگستری استان در محل نمازجمعه کرمانشاه مستقر و از ساعت ۹ صبح خدمات قضایی و مشاوره‌ای را به هم استانی‌های ارائه می‌دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مصرف این مکمل ها کرونا را محو می کند