نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه خطاب به دولت نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه خطاب به دولت مردان گفت بانوان از افتخارات کشور هستند و امیدوارم دولت با حل مشکلات این قشر عظیم خدمات بهتری را به آنان ارائه کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه […]

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه خطاب به دولت

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه خطاب به دولت مردان گفت بانوان از افتخارات کشور هستند و امیدوارم دولت با حل مشکلات این قشر عظیم خدمات بهتری را به آنان ارائه کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه  کرمانشاه  صبح امروز به مشکلات جامعه بانوان رسیدگی کنیددر آیین تکریم و تجلیل از مادران برگزیده استان که با حضور برخی مسئولین دستگاه‌های اجرایی در محل حسینیه امام خمینی (ره) دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، بر اهمیت الگو قرار دادن حضرت فاطمه (س) توسط بانوان تأکید کرد.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه افزود: یکی از تعابیری که پیامبر (ص) به کار می‌برد و مورد وثوق سنی و شیعه می‌باشد این است که می‌فرمایند: فاطمه حقیقت من، روح من، جان من و کسی است که اهداف من را بیان می‌کند.

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: حضرت صدیقه (س) بهترین و کاملترین الگو برای بشریت است، زیرا با واسطه به وحی متصل است و در مواقع همان الگوی کامل خدایی است.

وی خاطر نشان کرد: باید از سرمایه ولایت، امامت و رهبری استفاده کنیم، زیرا ما با افتخار می‌توانیم به دنیا اعلام کنیم الگو‌های ما در جامعه انسان‌های کاملی بوده و اگر در طریق الهی آنان حرکت شود، دنیا برای همیشه گلستان خواهد شد.

ایشان افزود: امام راحل که تربیت شده مکتب حضرت صدیقه (س) است با انقلاب اسلامی، توازن شرق و غرب را بر هم ریخت و الگوی جدیدی به نام حکومت اسلامی ارائه کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین اخبار کرونا در ایران | هر 5 دقیقه یک فوت کرونایی/بیماران خاص نیازمند توجه ویژه در واکسیناسیون/ تهران در شرایطفوق‌بحرانی+ نقشه و نمودار

آیت الله علما در پایان گفت: بانوان از افتخارات کشور هستند و امیدوارم دولت بتواند خدمات بهتری را به آنان ارائه کند.