معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری جوان ۲۵ ساله‌ای خبر داد که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: اردیبهشت امسال و به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری جوان ۲۵ ساله‌ای خبر داد که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: اردیبهشت امسال و به دنبال کشف جسد نوه قاتل دستگیر شدزنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تائید قتل این زن توسط کاراگاهان پلیس آگاهی، اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد تا اینکه محل اختفای وی در یکی از شهرستان‌های استان مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ آمویی با بیان اینکه کاراگاهان پلیس آگاهی طی یک عملیات حساب شده موفق به دستگیری قاتل متواری پس از ۹ ماه فرار شدند، افزود: این فرد علی رغم انکار‌های اولیه در نهایت به قتل مادر بزرگ ۷۵ ساله خود اعتراف کرد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در پایان و با بیان اینکه قاتل، مسائل مالی را انگیزه خود برای ارتکاب این جنایت عنوان کرده است، گفت: این فرد پس از بازسیازی صحنه تحویل مراجع قضائی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه در لیگ "پاورلیفتینگ" ایران شرکت می‌کند