به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، پویش ادبی «مرد آسمانی» را به مناسبت چهل‌ و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: این برنامه ویژه […]

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، پویش ادبی «مرد آسمانی» را به مناسبت چهل‌ و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: این برنامه ویژه پویش ادبی «مرد آسمانی» برگزار می‌شودگروه‌های سنی نونگاه و نوجوان (۱۲ تا ۱۸ سال) و مهلت ارسال آثار به این برنامه نیز تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ اعلام شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه ادبی می‌توانند آثار خود را در قالب‌های: شعر، داستان و دل‌نوشته ادبی به نشانی جیمیل kanoon۳۳۲۲adabi@gmail.com ارسال کنند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های مختلف اجتماعی ناشی از این بیماری، ویژه برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بستر فضای مجازی و با شعار «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آرامستان‌ کرمانشاه فردا جمعه (۲۲ اسفند) تعطیل است