تاریخ انتشار ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴ کد خبر ۷۶۵۳۹۷۶ به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   محسن رخصی گفت: سبد‌های حمایتی در ۴۵ روز از هشت صبح تا ساعت ۲۱ در مناطق پنج‌گانه شهرستان کرمانشاه و به تفکیک خانوار‌های یک تا پنج نفره به بالا به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   محسن رخصی گفت: سبد‌های حمایتی در ۴۵ روز از هشت صبح تا ساعت ۲۱ در مناطق پنج‌گانه شهرستان کرمانشاه و به تفکیک خانوار‌های یک تا پنج نفره به بالا به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و رعایت بهتر دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

او بیان اینکه توزیع سبد‌های معیشتی خانوار‌های مددجو در سایر شهرستان‌ها پیش از این انجام شده است، گفت: سبد‌های معیشتی کمیته امداد در بین تمامی خانوار‌های مددجویی که کمک معیشت فروردین ماه را دریافت کرده اند توزیع خواهد شد.

رخصی اضافه کرد: در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام جمعیت فروشگاه‌های طرف قرارداد توزیع این سبد‌های کالا از چهار مرکز به ۱۲ مرکز افزایش یافته است.

او افزود: خانوار‌های مددجو برای دریافت سبد معیشتی با در دست داشتن کد ملی سرپرست خانوار و کارت بانکی صندوق امداد ولایت می‌توانند به این فروشگاه‌های طرف قرارداد مراجعه کنند و از خانوار‌ها می‌خواهیم برای جلوگیری از ازدحام جمعیت نوبتی که به آن‌ها اعلام شده رعایت کنند.

او در پایان یادآوری شد توزیع سبد‌های معیشتی شرایط و نحوه توزیع سبد کالا و تاریخ مراجعات به خانوار‌های مددجو اطلاع رسانی شده است، اما باوجود اطلاع رسانی برخی خانوار‌های مددجو در نخستین روز از توزیع سبدکالا توجهی به برنامه زمانبندی و تفکیک نفرات خانوار‌ها نداشته و همین موضوع موجب ازدحام آنان در درب فروشگاه‌های طرف قرارداد شده است.

رخصی با اشاره به تاثیر شیوع بیماری ویروس کرونا در وضعیت معیشتی مردم گفت: کمیته امداد از همان روز‌های ابتدایی با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری به صورت ویژه کار توزیع کمک‌های مومنانه در بین خانوار‌های نیازمند را آغاز کرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تنها سالن تیراندازی کرمانشاه تعطیل شد

انتهای پیام/ز