یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال گفت: درگذشت علی انصاریان را به همه فوتبالدوستان، جامعه هنری،‌ خانواده‌اش و بخصوص مادرش تسلیت می‌گویم. این پیروزی را به روح عزیز انصاریان تقدیم می‌کنیم و امیدواریم همیشه روحش در آرامش باشد. وی افزود: بازی سختی بود. […]

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال گفت: درگذشت علی انصاریان را به همه فوتبالدوستان، جامعه هنری،‌ خانواده‌اش و بخصوص مادرش تسلیت می‌گویم. این پیروزی را به روح عزیز انصاریان تقدیم می‌کنیم و امیدواریم همیشه روحش در آرامش باشد.

وی افزود: بازی سختی بود. تراکتور همیشه جزو تیم‌های خوب لیگ بوده و بازی جلوی این تیم همیشه سخت است ولی امروز بچه‌ها با تمرکز بازی کردند. می‌توانستیم بازی را با گل‌های بیشتری ببریم. یکی از بازی‌های خوب ما تا اینجا بود و این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. از بازیکنان باید تشکر کنم که امروز خیلی خوب بازی کردند.

گل‌محمدی اظهار داشت: همیشه گفته‌ام بازیکنان باعث افتخار هواداران هستند. با تمام مشکلاتی که داشتند و دارند کار را با قدرت جلو می‌برند و از تمام مشکلات عبور می‌کنند. از همه کسانی که برای انجام این بازی تشکر می‌کنیم خصوصاً از داوران که روز خیلی خوبی داشتند و خوب مدیریت کردند. تیم داوری خیلی خوب بود. برای تراکتور هم در ادامه آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض‌های خود و اینکه آیا قصدش از انجام این تعویض‌ها دور زدن دفاع تراکتور بود، عنوان کرد: یکی از کارهای خوبی که امروز شاهد بودیم، حفظ توپ خوب در زمین حریف بود و توانستیم در خیلی از لحظات با تعویض بازی، جریان بازی را در اختیار بگیریم. به همان اندازه هم موقعیت نصیب‌مان شد. تعویض خیلی خوبی هم انجام دادیم و توانستیم بازی را مدیریت کنیم و می‌توانستیم بر تعداد گل‌ها هم اضافه کنیم. بازیکنان جایگزین خیلی خوب وظایف خودشان را انجام دادند و تعویض‌ها خیلی خوب جواب داد خصوصاً امید عالیشاه که در دقایقی که وارد زمین شد به خوبی وظایف خودش را انجام داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اجرای طرح "عید و هنر و داستان" برای دانش‌آموزان ابتداییکرمانشاه