در این مراسم حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف کرمانشاه اظهار کرد: بانوان قرآنی با پیوند سبک زندگی قرآنی و دینی آموزه‌های خود را در جریان زندگی عملیاتی می‌کنند. وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی امروز تحولات رفتاری و اخلاقی در بین بانوان ایجاد شده و امروز به جایگاهی رسیده‌ایم که بانوان قرآنی به بالندگی دست […]

در این مراسم حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف کرمانشاه اظهار کرد: بانوان قرآنی با پیوند سبک زندگی قرآنی و دینی آموزه‌های خود را در جریان زندگی عملیاتی می‌کنند.

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی امروز تحولات رفتاری و اخلاقی در بین بانوان ایجاد شده و امروز به جایگاهی رسیده‌ایم که بانوان قرآنی به بالندگی دست یافته و برای آنان همایش تجلیل برگزار می‌شود.

به گزارش فرتاک نیوز، حجت‎‌الاسلام صالحی با اشاره به نقش محوری بانوان در خانواده، گفت: بانوان با انس با قرآن و عمل به آن می‌توانند فرزندان بهتری تربیت کنند و این امر به ارتقاء عمل به آموزه‌های قرآنی در جامعه منتج خواهد شد.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به اهداف سازمان اوقاف از برگزاری همایش‌هایی از این دست، اظهار کرد: تجلیل از بانوان قرآنی از اهداف و محور‌های این سازمان است.

وی تصریح کرد: باید اصل توجه بانوان به فعالیت‌های قرآنی را به جامعه معرفی کنیم و امیدواریم تا جامعه به نور قرآن منور و نهضت قرآنی تداوم یابد.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه نیز با اشاره به اینکه قرآن کتاب زندگی و اصلی‌ترین منبع برای تربیت انسان‌ها است، گفت: خانواده باید براساس آموزه‌های تربیتی قرآن به تربیت صحیح فرزندان خود بپردازند.

photo_2021-02-04_17-19-05

وی با اشاره به نقش بانوان و محوریت آنان در خانواده، افزود: قرآن در اصل حافظ سلامت انسان‌ها است و می‌توان از آن به‌عنوان برنامه زندگی و متضمن سعادت دنیوی و اخروی بهره برد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای جاری و حاکم شدن قرآن در زندگی مردم به وجود آمده، گفت: مقام معظم رهبری همیشه در بیانات خودشان بر این موضوع که انقلاب اسلامی قرآن را به صحنه آورده است تآکید دارند و بسترسازی که انقلاب اسلامی از قرآن داشته بی‌نظیر است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین خبر از پیوستن شیخ دیاباته به باشگاه ایتالیایی ؛ بنونتو بی خیال ببر استقلال نمی شود

یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از تعدادی از بانوان فعال در عرصه قرآنی کرمانشاه و همچنین همسر قاری بین المللی قرآن کریم مرحوم حاج هوشنگ یاری با اهداء لوح و هدایایی تقدیر شد.