سرویس کرمانشاه _ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار و از زحمات «امیر شاه آبادی» تقدیر و «جلیل بالایی» به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد. به گزارش کردپرس؛ استاندار کرمانشاه روز چهارشنبه در حکمی «جلیل بالایی» را به سمت مدیرکل سیاسی، […]

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه معرفی شد

سرویس کرمانشاه _ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار و از زحمات «امیر شاه آبادی» تقدیر و «جلیل بالایی» به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

به گزارش کردپرس؛ استاندار کرمانشاه روز چهارشنبه در حکمی «جلیل بالایی» را به سمت مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب کرد.

در متن این حکم خطاب به جلیل بالایی آمده است:

با توجه به پیشنهاد معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، نظربه تعهد، تجارب و سوابق جنابعالی به عنوان مدیرکل سیاسیف انتخابات و تقسیمات کشوری منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف محوله در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و کوش باشید. 

شایان ذکر است امروز در مراسمی با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی برگزارشد. 

همچنین امیر شاه آبادی به عنوان مشاور استاندار در امور برنامه ریزی و توسعه منصوب شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جدیدترین اخبار امیکرون در ایران| افزایش 61 درصدی فوتی‌ها درهفته یکصد‌و‌هفتم/‌ ثبت ‌کمترین میزان ابتلا در یک ماه گذشته + نقشه ونمودار