ایسنا/کرمانشاه استادیوم ۲۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال روستای نوریاب پاوه توسط وزیر ورزش و جوانان بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان در مراسم افتتاح این پروژه که عصر امروز(۱۷ بهمن) با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان برگزار شد، مردم پاوه را مردمانی مقاوم و ولایتمدار خواند و اظهارکرد: […]

ایسنا/کرمانشاه استادیوم ۲۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال روستای نوریاب پاوه توسط وزیر ورزش و جوانان بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان در مراسم افتتاح این پروژه که عصر امروز(۱۷ بهمن) با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان برگزار شد، مردم پاوه را مردمانی مقاوم و ولایتمدار خواند و اظهارکرد: این مردم در ایام دفاع مقدس جانفشانی زیادی را از خود نشان دادند و اکنون نیز باید امکانات زیرساختی لازم را برای آنها فراهم کنیم.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه هم زیربنای پروژه استادیوم ۲۵۰۰ نفری نوریاب پاوه را ۵۴۶۰ متر مربع اعلام کرد و گفت: برای احداث این پروژه چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: زمین چمن مصنوعی روستای نوریاب پاوه تا پیش از احداث یک زمین خاکی بلااستفاده بود که با توجه به موقعیت خوبی که داشت و بنا به نیاز جوانان پاوه‌ای بازسازی آن را از یکی دو سال پیش شروع کردیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان خاطرنشان کرد: استادیوم ۲۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال پاوه مشتمل بر بخش هایی همچون زمین، سکوی تماشاگران، پیست دوومیدانی، رختکن، پارکینگ و… است.

پرویز ایده پور فرماندار پاوه هم در یک ارتباط ویدئوکنفرانسی گزارشی از وضعیت زیرساخت های ورزشی این شهرستان ارائه کرد و گفت: بعد از زلزله سال ۱۳۹۶ هرچند که شهرستان پاوه در کانون زلزله قرار نداشت، اما خوشبختانه با حمایت های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان، احداث تعدادی پروژه از جمله پنج پروژه ورزشی در دستورکار قرار گرفت.

به گفته این مسئول، علاوه بر استادیوم ورزشی روستای نوریاب، دوسالن ورزشی، زمین های ورزشی روباز فوتبال شهر بانه وره و روستای قوری قلعه هم از جمله پروژه هایی هستند که دراین مدت احداث شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حوادث ترافیکی در خمین ۲ فوتی و هفت مصدوم برجا گذاشت

دراین مراسم همچنین از خانواده مدلل از خیرین ورزشی استان کرمانشاه تجلیل شد.

انتهای پیام