ایسنا/کرمانشاه وزیر ورزش و جوانان در ششمین روز دهه مبارک فجر، به منظور افتتاح پروژه های حوزه ورزش و جوانان کرمانشاه وارد این استان شد. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح چند پروژه ورزشی و حوزه جوانان، امروز (۱۷ بهمن) وار کرمانشاه شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسئولین استان […]

ایسنا/کرمانشاه وزیر ورزش و جوانان در ششمین روز دهه مبارک فجر، به منظور افتتاح پروژه های حوزه ورزش و جوانان کرمانشاه وارد این استان شد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح چند پروژه ورزشی و حوزه جوانان، امروز (۱۷ بهمن) وار کرمانشاه شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسئولین استان قرار گرفت.

در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه تعدادی پروژه حوزه ورزش و جوانان به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

افتتاح بزرگترین خانه جوان کرمانشاه با نام شهید حاج قاسم سلیمانی، مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی غرب کشور، سالن اختصاصی کبدی و ۱۵ زمین چمن مصنوعی خیرساز از جمله این پروژه ها هستند.

همچنین استادیوم ۲۵۰۰ نفری چمن مصنوعی فوتبال روستای نوریاب پاوه و زمین چمن مصنوعی اسلام آبادغرب نیز به صورت ویدئو کنفرانس توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهند شد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت ۲ مورد فوت در شبانه روز گذشته