به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان به مناسبت ایام دهه فجر پنج پروژه ورزشی در کرمانشاه افتتاح شد. وزیر ورزش و جوانان در گام نخست پروژه خانه جوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به […]

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان به مناسبت ایام دهه فجر پنج پروژه ورزشی در کرمانشاه افتتاح شد.

وزیر ورزش و جوانان در گام نخست پروژه خانه جوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور در هشت طبقه با ۲ هزار و ۴۰ مترمربع سازه مفید و ۱۵ میلیارد تومان اعتبار افتتاح کرد.

در ادامه این سفر خانه کبدی کرمانشاه با سازه مسقف و زیربنا ۴۵۰ متر مربع با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه با زیربنایی بیش از یک هزار و ۸۰۰ متر مربع با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر خود ۱۵ زمین چمن مصنوعی با مساحت ۱۶ هزار و ۲۰۰ متر مربع و اعتباری حدود ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان که کاملاً توسط یک خیر ورزشی تأمین شده را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.

همچنین زمین چمن مصنوعی مجموعه شهید شهبازی شهرستان اسلام آبادغرب با مساحت یک هزار و ۲۵۰ متر مربع و اعتباری حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و استادیوم ورزشی روستای نوریاب شهرستان پاوه را با مساحت پنج هزار و ۴۶۰ متر مربع با اعتبار چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیارد تومان توسط سلطانی‌فر به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احتمال افزایش آتش‌سوزی در منابع طبیعی کرمانشاه به دلیل کاهشبارندگی