سلمان یاوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین تاکید مقام معظم رهبری به جشن انقلاب و نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران بر سر هر خانه‌ای، خادمیاران رضوی با مشارکت مجموعه‌های استانی تصمیم به برگزاری جشن خانگی تولد انقلاب گرفتند. وی با اشاره به […]

سلمان یاوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین تاکید مقام معظم رهبری به جشن انقلاب و نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران بر سر هر خانه‌ای، خادمیاران رضوی با مشارکت مجموعه‌های استانی تصمیم به برگزاری جشن خانگی تولد انقلاب گرفتند.

وی با اشاره به محورهای جشنواره افزود: تزئین منزل، نصب پرچم درب منازل، تهیه کیک و شیرینی خانگی از جمله محورهای جشن خانگی تولد انقلاب است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند تا ۲۲ بهمن ماه تصاویر خود را از جشن خانگی تولد انقلاب را به صفحه مجازی به آدرس khademyar_ksh در پیام رسان تلگرام، ایتا، بله و سروش ارسال کنند.

یاوری با اشاره به در نظر گرفتن جوایز نقدی برای برترین عکس‌ها گفت: جشن خانگی تولد انقلاب به همت خادمیاران رضوی و با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، معاونت فرهنگی هنری سپاه نبی اکرم (ص)، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و تشکل مردمی در امتداد روح الله در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تولید سالانه حدود ۵۲۰ هزار تن گوجه فرنگی در کرمانشاه