به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛  سردار قدرت الله احمدی پور  فرمانده قرارگاه شهید دکامی نیروی زمینی سپاه پاسداران در حاشیه این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این اقدام ارزشمند در راستای طرح محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران در مناطق محروم انجام گرفته […]

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛  سردار قدرت الله احمدی پور  فرمانده قرارگاه شهید دکامی نیروی زمینی سپاه پاسداران تهیه جهیزیه 189 زوج در سرپل ذهابدر حاشیه این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این اقدام ارزشمند در راستای طرح محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران در مناطق محروم انجام گرفته تا از زوج‌های جوان در ابتدای زندگی مشترک آن‌ها حمایت شود.

سردار قدرت الله احمدی پور افزود: سپاه پاسداران همواره در کنار مردم حضور داشته و در ایام زلزله و سیل نیز با اقدام‌های امدادی به یاری مردم شتافت و خدمات ارزنده‌ای به مردم انجام داده است.

فرماندار سرپل ذهاب نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه یکی از رموز موفقیت در جامعه عمل به شعار است گفت:  امروزه ما نیازمند اقدام عملی و موثر و نتیجه بخش هستیم باید بستر را برای ازدواج جوانان درشرایط سخت تحریم و اقتصادی با خدمات موثر و ارزشمند فراهم کنیم.

او اظهار داشت: باید در راستای تحقق خدمتگزاری به مردم همدل و هماهنگ شویم تا اقدام‌های بابرکتی شکل گیرد و در جهت سعادت مندی زندگی مردم گام برداریم تا سطح رضایتندی مردم ارتقا پیدا کند.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب نیز در این مراسم به اقدام‌های جهادی سپاه پاسداران در طول دوره انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از آرمان‌های انقلاب محرومیت زدایی است که در طول تاریخ انقلاب به برکت خون شهدا و جمهوری اسلامی رشد چشمگیر در ابعاد مختلف داشته است.

او افزود: سپاه پاسداران در بحث عمرانی و فرهنگی بدون چشم داشت و جهادی به صحنه آمدند و به مردم کمک کردند و آبادانی و رونق با هدف محرومیت زایی به ارمغان آوردند و مردم قدردان این اقدامات ارزشمند است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۰۰ پروژه نیمه‌تمام کرمانشاه، چشم انتظار سفر رییس جمهور