مهدی قائدی در پایان دیدار استقلال و نساجی اظهار داشت: من به خاطر آن ضربه پنالتی عذرخواهی می‌کنم خودم خیلی ناراحت شدم و این فوتبال است، پیش می‌آید و امیدوارم هواداران من را ببخشند. وی افزود: برای اولین‌بار می‌خواهم در خصوص خودم مصاحبه کنم. نزدیک ۵-۶ ماه است باشگاه به من قول داده است و […]

مهدی قائدی در پایان دیدار استقلال و نساجی اظهار داشت: من به خاطر آن ضربه پنالتی عذرخواهی می‌کنم خودم خیلی ناراحت شدم و این فوتبال است، پیش می‌آید و امیدوارم هواداران من را ببخشند.

وی افزود: برای اولین‌بار می‌خواهم در خصوص خودم مصاحبه کنم. نزدیک ۵-۶ ماه است باشگاه به من قول داده است و گفته‌اند قراردادم را درست می‌کنند. تا همین الان، امروز و فردا می‌کنند. نمی دانند که ما از لحاظ روحی به هم می‌ریزیم. ووریا می‌داند و به او گفته‌ام که این اتفاق‌ها برایم رخ می‌دهد.

قائدی خاطرنشان کرد: اگر نمی‌خواستید قرارداد را درست کنید چرا قول دادید. من ساعت یک شب پیش سعادتمند رفتم و گفت بعد از سفر قطر قرارداد را درست می‌کند. آمدند قطر و گفتند مهر باشگاه را نداریم و بعد از آن استعفا دادند. وقتی مددی آمد من مدیر برنامه‌هایم را پیش او فرستادم و گفت قرارداد را درست می‌کنیم. من واقعاً روحیه‌ام به هم ریخته است.  تمرکزم تا قبل از این بازی خراب شد.

بازیکن استقلال گفت: ما به اردو می رویم  و به ما پرسی غذا می‌دهند از دو دست لباس یکی از آن را برمی‌دارند. در زمین تمرین‌مان سنگ و شیشه وجود دارد.

وی در خصوص اینکه آیا مسئولین باشگاه از صدرنشینی این تیم خوشحال نیستند، عنوان کرد:‌ ما نمی‌دانیم صاحب‌مان چه کسی است. هواداران وجود دارند و ما باید به آنها بگوییم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. خیلی‌ها می‌دانند این مشکلات در استقلال و پرسپولیس وجود دارد. تیمی که صدرنشین است باید نگاه دیگری به آن داشته باشند و ما هم بازیکن هستیم حق‌مان را باید بگیریم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شمار مبتلایان "کرونای انگلیسی" در کرمانشاه به 12 نفررسید

قائدی در رابطه با پیشنهاد خارجی‌اش گفت:‌ من قلباً استقلال را دوست دارم اگر شرایطش خوب باشد دوست ندارم هیچ وقت از استقلال جدا شوم. وقتی امکانات خوبی داشته باشیم هیچکس دوست ندارد از استقلال جدا شود.