تیم آلومینیوم اراک امروز و در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال به مصاف نماینده تهران رفت که در پایان دو تیم تن به تساوی دادند. نیمه اول با نتیجه صفربرصفر مساوی دو تیم به رختکن رفتند. به گزارش فرتاک نیوز، در نیمه دوم نیز دو تیم بدون خلق صحنه‌های خاص بازی سرد و کسل کننده […]

تیم آلومینیوم اراک امروز و در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال به مصاف نماینده تهران رفت که در پایان دو تیم تن به تساوی دادند.

نیمه اول با نتیجه صفربرصفر مساوی دو تیم به رختکن رفتند.

به گزارش فرتاک نیوز، در نیمه دوم نیز دو تیم بدون خلق صحنه‌های خاص بازی سرد و کسل کننده را به نمایش گذاشتند.

تیم آلومینیوم اراک در این بازی با ترکیب حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، سیدمهدی حسینی، امید سینگ، میثم آقایی، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، امیرمحمد هوشمند، اسماعیل شریفات، حامد پاکدل و محمد ایران‌پوریان به میدان رفت.

ترکیب بازیکنان سایپا تهران نیز شامل محمدحسین اکبرمنادی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، رضا جعفری، حسین کامیاب، حسین ماهینی، حسین مالکی، محمدرضا سلیمانی‌اصل، سیدابوالفضل جلالی، مهرداد عبدی و محمدصادق بارانی  بود.

هدایت تیم آلومینیوم بر عهده رسول خطیبی و سایپا نیز بر عهده ابراهیم صادقی است.

 امیر عرب‌براقی داور اصلی و سیدمحمد هاشمی‌نسب و وحید سیفی کمک داوران این مسابقه بودند.

در این بازی پیش از سوت داور برای شروع بازی، یک دقیقه سکوت به مناسبت درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند در نظر گرفته شد.

بازیکنان آلومینیوم با در دست داشتن عکس مرحوم میناوند و انصاریان عکس یادگاری گرفتند.

 با تاکید نماینده فدراسیون فوتبال در دیدار آلومینیوم اراک و سایپا دو متر (هر طرف زمین یک متر)از عرض زمین چمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک کم شد.

در این بازی علاوه بر اسماعیل شریفات، علی قلعه‌نویی از آلومینیوم و پیروز قربانی و محمدرضا سلیمانی از سایپا مربیان دو تیم نیز کارت زرد گرفتند و حمیدرضا امیدوار با دریافت کارت زرد دوم از روی نیمکت آلومینیوم اخراج شد.  

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ابتلای ۲۸ راننده تاکسی و اتوبوس به کرونا