سرویس کرمانشاه _ بزرگترین آکادمی پزشکی، ورزشی غرب کشور عصر جمعه (۱۷ بهمن) با حضور وزیر ورزش و جوانان،  استاندار کرمانشاه، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و جمعی از مدیران استان به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرنگار  کردپرس ، این آکادمی در زمینی به مساحت حدود هزار و ۹۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۲ […]

آکادمی پزشکی، ورزشی کرمانشاه افتتاح شد

سرویس کرمانشاه _ بزرگترین آکادمی پزشکی، ورزشی غرب کشور عصر جمعه (۱۷ بهمن) با حضور وزیر ورزش و جوانان،  استاندار کرمانشاه، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و جمعی از مدیران استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار  کردپرس ، این آکادمی در زمینی به مساحت حدود هزار و ۹۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد. 

در این آکادمی علاوه بر فیزیوتراپی، خدمات دیگری مانند ارتوپدی، روانشناسی ورزشی، تغذیه ورزشی، توانبخشی و پزشک ورزشی نیز پیش بینی شده است. 

آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه از ۱۰ اتاق تشکیل شده و امکان فیزیوتراپی، تمرین و برپایی کلاس های آموزشی و پژوهشی برای ورزشکاران، مربیان و داوران فراهم شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در حاشیه افتتاح آکادمی پزشکی ورزشی اظهار داشت: از ابتدای سال گذشته تاکنون ۲۸۲ پروژه ورزشی عمدتا در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان احداث و ۵۴ هزار متر مربع به سرانه روباز ورزشی کرمانشاه افزوده شده است. 

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه یادآوری کرد: در استان خوشبختانه خیران ورزش یار هم به کمک ورزش استان آمده اند و امروز ۱۵ زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان آماده افتتاح و بهره برداری شده است. 

رحیمی تصریح کرد: همچنین ۶۰ زمین فوتبال نیز در مناطق مختلف و در دورافتاده ترین نقاط کرمانشاه با کمک های خیران ورزش یار در دست احداث قرار دارد. علاوه بر این موارد برای توسعه زیرساخت های ورزش استان ساخت دیواره صخره نوردی، پیست سوارکاری و اتومبیل رانی کرمانشاه هم در دست اقدام است که تاثیر شگرفی برای توسعه این رشته ها خواهد داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ساعت دیدار دو تیم ذوب آهن و سپاهان اصفهان تغییر کرد