به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، محمد جواد کنجوری اظهار داشت: علی انصاریان، پس از چند سال فعالیت در سینما امسال فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» را در سی و نهمین دوره جشنواره فجر داشت. وی افزود: انصاریان به همین مناسبت در گفت‌وگویی که پیش از بستری […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، محمد جواد کنجوری اظهار داشت: علی انصاریان، پس از چند سال فعالیت در سینما امسال فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» را در سی و نهمین دوره جشنواره فجر داشت.

وی افزود: انصاریان به همین مناسبت در گفت‌وگویی که پیش از بستری شدن در بیمارستان با روابط عمومی جشنواره فیلم انجام داده بود، از اشتیاقش برای حضور در سالن سینما و فیلم دیدن گفته بود. 

مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه افزود: علی ‌انصاریان، به عنوان یک چهره محبوب ملی محبوب قلب‌های مردم ایران بود و دراماتیک‌‌ترین روزهای عمر خود را سپری می‌کرد.

وی ادامه داد: امیدوار و دعاگو بودیم که این ورزشکار عزیز و بازیگر خوش‌ذوق سینما با اولین حضورش درجشنواره فیلم فجر بتواند بدرخشد که البته درخشید و ستاره ماند و به نور پیوست.

کنجوری گفت: در روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن‌ماه جاری و در هفتمین روز برگزاری جشنواره یادبودی برای این هنرمند گرانقدر در سینما آزادی کرمانشاه برگزار خواهد شد و علاوه بر طلب مغرفت برای روح این مرحوم نمایش فیلم رمانتیسم عماد و طوبا با یک دقیقه سکوت برای بزرگداشت این فوتبالیست و هنرمند کشورمان اکران خواهد شد.

وی گفت: علاقمندان می‌توانند بلیت سانس مذکور را از طریق سایت www.gisheh7.ir تهیه فرمایند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هنجارشکنان در دام پلیس کرمانشاه