عبدالرضا عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: در چهارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول جوانان کشور، تیم پدیده غرب موفق شد در ورزشگاه امیرکبیر کاشان با نتیجه ۲ بر صفر تیم استقلال این شهر را شکست داده و به صدر گروه خود صعود کند. وی ادامه داد: تیم پدیده غرب با […]

عبدالرضا عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: در چهارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول جوانان کشور، تیم پدیده غرب موفق شد در ورزشگاه امیرکبیر کاشان با نتیجه ۲ بر صفر تیم استقلال این شهر را شکست داده و به صدر گروه خود صعود کند.

وی ادامه داد: تیم پدیده غرب با این برد با کسب هشت امتیاز از چهار بازی در صدر گروه خود قرار گرفت و در هفته آتی میزبان تیم وحدت بروجرد خواهد بود.

سرمربی تیم پدیده غرب ادامه داد: در بازی در مقابل نماینده کاشان، تیم استقلال کاشان ابتدا در دقیقه ۵۳ از تیم پدیده پیش افتاد اما مهدی خسرومنش در دقیقه ۶۰ و متین نروی در دقیقه ۷۵ دوبار برای پدیده گلزنی کردند تا این بازی با نتیجه دو به صفر به سود نماینده کرمانشاه به پایان برسد.

وی در تشریح شرایط فنی بازی، اضافه کرد: بازیکنان تیم پدیده از لحاظ فنی و توان بدنی در حال رشد هستند و هر هفته نسبت به هفته قبل شرایط بهتری را کسب می‌کنند و هم‌اکنون نیز از چهار باز دو تساوی و دو برد کسب کرده‌اند.

عظیمی ادامه داد: در این بازی از لحاظ فنی در خطوط کنای و خط هافبک تیم عملکرد بسیار خوبی داشتیم و توانستیم در چند موقعیت فرصت‌های تک به تکی را با دروازه‌بان تیم حریف برای تیم خود خلق کنیم به نحوی که اگر بازیکنان ما عملکرد مناسبت‌تری از خود نشان می‌دادند ممکن بود با اختلاف گل بیشتری برنده میدان باشیم.

وی با مخاطب قراردادن مسئولین استان یادآور شد: همه فعالان رشته فوتبال می‌دادند فعالیت در بخش رده های پایه اسباب رشد و توسعه فوتبال و تربیت بازیکنان آتی تیم های بزرگ و رده های ملی را در پی خواهد داشت اما از لحاظ هزینه های مالی درآمدی را متوجه فعالان این عرصه نکرده و مخارج بسیار زیادی را ایجاد می کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
درخواست عزل مدیرکل بی‌تدبیر و ناتوان میراث فرهنگیکرمانشاه

عظیمی ادامه داد: مسئولین استان می‌توانند به شیوه‌های مختلف زمینه حمایت از ورزش پایه در این استان بخصوص رشته فوتبال را فراهم کند و در این خصوص نیز قول‌های مساعدی به ما داده شده و ما و بیش از ۳۰ بازیکن رده جوانان این تیم منتظر تحقق این وعده‌ها هستیم.

گفتنی است، تیم پدیده در هفته آتی روز ۲۳ بهمن‌ماه در شهر کرمانشاه میزبان تیم وحدت بروجرد خواهد بود و در صورت برد در این مسابقه صعود خود را از این گروه مسجل خواهد کرد.

انتهای پیام/پ