به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۹۹ و با حضور وزیر جهاد کشاورزی و با همراهی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مسئولین محلی واحد گلخانه  ۵۰۰۰مترمربعی عابدین ملکی واقع در روستای دهکبود درود فرامان شهرستان کرمانشاه امروز شنبه ۱۸بهمن ماه به بهره‌برداری رسید. این پروژه با سرمایه‌گذاری۳۰ […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۹۹ و با حضور وزیر جهاد کشاورزی و با همراهی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مسئولین محلی واحد گلخانه  ۵۰۰۰مترمربعی عابدین ملکی واقع در روستای دهکبود درود فرامان شهرستان کرمانشاه امروز شنبه ۱۸بهمن ماه به بهره‌برداری رسید.

این پروژه با سرمایه‌گذاری۳۰ میلیارد ریال احداث شده که شامل اخذ تسهیلات به مبلغ ۲۲میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و هفت میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال  آورده مجری پروژه است.

با بهره‌برداری از این گلخانه سالیانه ۵۰۰ هزار گل شاخه بریده شامل گل رز تولید و به صورت مستقیم برای هشت نفر شغل ایجاد شده است.

همچنین در این سفر گلخانه ۵۰۰۰ متر مربعی کیومرث محمدی مداح در شهرستان کرمانشاه افتتاح شد که تولیدات این گلخانه شامل محصولات خارج از فصل مانند توت فرنگی است.

برای احداث این واحد گلخانه‌ای چهار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که شامل سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آورده متقاضی طرح و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اعطایی است و اشتغالزایی مستقیم این گلخانه سه نفر و اشتغالزایی غیرمستقیم آن ۱۰ نفر است.

وزیر جهاد کشاورزی که به همراه معاون اول رئیس جمهور به استان کرمانشاه سفر کرده است صبح امروز به همراه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، مدیران و مسئولان محلی از کارخانه تولید رب گوجه فرنگی به ظرفیت ۱۰هزار تن در دشت پرامان کرمانشاه بازدید کرد.

این کارخانه سالیانه ظرفیت خرید ۶۰هزار گوجه فرنگی از کشاورزان دارد و عملیات اجرایی این واحد تولیدی از سال ۹۷ شروع شده و طی دو سال ایجاد و در سال ۹۹ آماده بهره‌برداری شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳ عامل اثرگذار بر رشد شاخص بورس

برای احداث این کارخانه ۷۰۰میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است که شامل ۱۲۵میلیارد ریال دریافت تسهیلات و ۵۷۵ میلیارد ریال آورده مجری پروژه است و با احداث آن به صورت مستقیم برای ۶۰ نفر به صورت ثابت و۴۰ نفر به صورت فصلی و ۱۰۰۰نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/۸۳۲/ی