ایسنا/کرمانشاه معاون اول رییس جمهور بیمارستان اسلام‌آبادغرب را افتتاح کرد. اسحاق جهانگیری در سفر امروز(۱۸ بهمن) خود به استان کرمانشاه، بیمارستان اسلام آبادغرب که در جریان زلزله بزرگ سال ۱۳۹۶ استان کرمانشاه تخریب شده بود را افتتاح کرد. به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه این بیمارستان در شش طبقه با زیربنای ۱۰ هزار و […]

ایسنا/کرمانشاه معاون اول رییس جمهور بیمارستان اسلام‌آبادغرب را افتتاح کرد.

اسحاق جهانگیری در سفر امروز(۱۸ بهمن) خود به استان کرمانشاه، بیمارستان اسلام آبادغرب که در جریان زلزله بزرگ سال ۱۳۹۶ استان کرمانشاه تخریب شده بود را افتتاح کرد.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه این بیمارستان در شش طبقه با زیربنای ۱۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع ساخته شده است.

محمودرضا مرادی گفت: این بیمارستان با ۱۲۶ تخت بستری، دارای هشت بخش شامل آی سی یو، سی سی یو، پست سی سی یو، داخلی زنان، مردان، اطفال، زنان و زایمان و رادیولوژی می باشد.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب در زلزله سال ۹۶ آسیب جدی دید، گفت: برای مقاوم سازی و تجهیز این بیمارستان در مجموع ۷۵۰ میلیارد ریال هزینه شده که ۲۸۰ میلیارد ریال توسط وزارت راه و شهرسازی برای بازسازی و مقاوم سازی و ۴۷۰ میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای تجهیز این بیمارستان هزینه شده است.

 قرار است پتروشیمی اسلام آبادغرب نیز با حضور معاون اول رییس جمهور کلنگ‌زنی شود.

این طرح با سرمایه گذاری قریب ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان توسط شرکت پتروشیمی ایران احداث خواهد شد.

افتتاح چند طرح و پروژه دیگر بصورت ویدئوکنفرانس و حضور در نشست ستاد اقتصادمقاومتی استان کرمانشاه از دیگر برنامه های سفر معاون اول رییس جمهور است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور و مشارکت مردم در جشن انقلاب غرور آفرین و متفاوتبود