وزیر جهاد کشاورزی ؛ وزیر جهاد کشاورزی گفت: استان کرمانشاه به سرمایه گذاری در حوزه ی کشاورزی نیاز دارد و وزارت جهاد کشاورزی آمادگی سرمایه گذاری در استان را دارد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، وزیر جهاد کشاورزی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به تنوع آب و هوایی استان کرمانشاه گفت: […]

وزیر جهاد کشاورزی ؛

وزیر جهاد کشاورزی گفت: استان کرمانشاه به سرمایه گذاری در حوزه ی کشاورزی نیاز دارد و وزارت جهاد کشاورزی آمادگی سرمایه گذاری در استان را دارد.

سرمایه گذاری در حوزه ی کشاورزی از نیازهای استانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، وزیر جهاد کشاورزی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به تنوع آب و هوایی استان کرمانشاه گفت: با حمایت دولت آماده‌ی اختصاص اعتبارات مورد نیاز اجرای طرح‌های کشاورزی در استان هستیم. 
خاوازی  بااشاره به ظرفیت استان در کشت گیاهان دارویی، توسعه‌ی باغات و کشت‌های گلخانه‌ای  اظهار داشت: امیدواریم از محل منابع مالی اختصاص یافته این بخش ها توسعه یابد.
وزیر جهاد کشاورزی در ادامه به ظرفیت‌های بالای  فرآوری در استان هم اشاره کرد و افزود: ظرفیت فرآوری در استان ۵۸۹ هزار تن بود که اکنون به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن رسیده است.
وی با بیان اینکه ظرفیت سردخانه‌های استان هم در حال حاضر ۵۰ هزار تن است خاطر نشان کرد: اجرای ۲ واحد ۵ هزار راسی اصلاح نژاد  دام در استان می‌تواند تحول بزرگی در این بخش ایجاد کند.
خاوازی  در ادامه از آمادگی وزرات جهاد کشاورزی برای حمایت از تکمیل زنجیره‌ی طیور، عسل و توسعه‌ی واحد‌های  پرورش بوقلمون در استان خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تجهیز معابر شهری کرمانشاه به کاشن تانک‌های ترافیکی/ در ١٠۵محل نصب می‌شود