معاون اول رئیس جمهور ؛ معاون اول رییس جمهور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی تقویت بخش گردشگری را از اولویت های دولت برشمرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه اسحاق جهانگیری با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه در بخش گردشگری افزود: تقویت بخش گردشگری از اولویت‌های دولت است. معاون اول رئیس جمهور  در […]

معاون اول رئیس جمهور ؛

معاون اول رییس جمهور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی تقویت بخش گردشگری را از اولویت های دولت برشمرد.

تقویت بخش گردشگری در اولویت برنامه های  دولتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه اسحاق جهانگیری با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه در بخش گردشگری افزود: تقویت بخش گردشگری از اولویت‌های دولت است.

معاون اول رئیس جمهور  در ادامه با اشاره به  موضوع احداث پالایشگاه آناهیتا  اظهار داشت:در صورتی که سرمایه گذار پای کار باشد برای تامین اعتبار آن حمایت کافی انجام می‌شود.

وی در ادامه یکی از مهمترین مزیت‌های کرمانشاه را وجود مرز‌های مشترک با کشور عراق دانست و افزود: باید از ظرفیت‌های مرزی به نحو مطلوب بهره برد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه گفت:موضوع منطقه‌ی آزاد قصرشیرین هم  تا تصویب نهایی پیگیری می‌شود.

جهانگیری با اشاره به قابلیت‌های استان در بخش کشاورزی هم اظهار داشت: برای توسعه‌ی صنایع تبدیلی در استان باید اقدام شود.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه امروز با آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی اسلام آباد غرب گام مهمی برای توسعه‌ی استان برداشته شد افزود: استان کرمانشاه ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های مختلف دارد و باید قدم‌های جدی تری برای توسعه‌ی استان برداشت.

وی یکی از مولفه‌های مهم اقتدار جمهوری اسلامی را پویایی اقتصادی عنوان کرد و افزود: در دولت تدبیر و امید تلاش شد تا اقتصاد کشور به سمت ثبات حرکت کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گره کور بازگشایی هتل تاریخی “بیستون” کرمانشاه