به گزارش خبرنگار مهر، محمود رضا مرادی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام‌آبادغرب، اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) در ۶ طبقه و با زیربنای ۱۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع در شهرستان اسلام آباد غرب ساخته شده است. وی افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب در زلزله […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمود رضا مرادی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام‌آبادغرب، اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) در ۶ طبقه و با زیربنای ۱۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع در شهرستان اسلام آباد غرب ساخته شده است.

وی افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب در زلزله سال ۹۶ آسیب جدی دید که برای مقاوم سازی و تجهیز این بیمارستان در مجموع ۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: از مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای این بیمارستان، ۲۸۰ میلیارد ریال توسط وزارت راه و شهرسازی برای بازسازی و مقاوم سازی و ۴۷۰ میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای تجهیز این بیمارستان هزینه شده است.

مرادی خاطر نشان کرد: این بیمارستان دارای ۱۲۶ تخت بستری، هشت بخش شامل آی سی یو، سی سی یو، پست سی سی یو، داخلی زنان، مردان، اطفال، زنان و زایمان و رادیولوژی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۲۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در روانسر