به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری صبح امروز به منظور افتتاح فاز دوم بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب و چندین پروژه دیگر به کرمانشاه سفر کرد. در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا که کادر درمان را به زحمت انداخته و منجر به تقدیم شهیدان راه سلامت شده، متأسفانه این مراسم بدون رعایت […]

به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری صبح امروز به منظور افتتاح فاز دوم بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب و چندین پروژه دیگر به کرمانشاه سفر کرد.

در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا که کادر درمان را به زحمت انداخته و منجر به تقدیم شهیدان راه سلامت شده، متأسفانه این مراسم بدون رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

پس از افتتاح فاز دوم بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب توسط معاون اول رئیس جمهور و رفتن وی به سمت سالن سخنرانی، از ورود خبرنگاران به سالن جلسه ممانعت شد.

با وجود دعوت قبلی از خبرنگاران به این مراسم، بی‌حرمتی به خبرنگاران از جمله هُل دادن خبرنگاران، ممانعت از فیلم‌برداری و عکس‌برداری، ممانعت از ورود به سالن برگزاری مراسم و سایر موارد مشابه دیده شد.

در این افتتاحیه تشریفاتی از تصویربرداری خبرنگار خبرگزاری مهر از عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و اعتراض خبرنگاران به نحوه برخورد با آن‌ها توسط تیم حفاظتی معاون اول رئیس جمهوری ممانعت به عمل آمد.

گفتنی است که فاز دوم بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب در فروردین ماه سال ۹۶ توسط وزیر بهداشت افتتاح شد، این بیمارستان هفت ماه پس از افتتاحیه در دولت تدبیر و امید در زلزله آبان ۹۶ کرمانشاه تخریب شد که هنوز دلیل تخریب این بیمارستان با وجود اینکه بیمارستان قدیمی شهرستان در این زلزله پذیرای مصدومین این حادثه دردناک بود مشخص نشده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۰ بیمار بدحال کرونایی در کرمانشاه بستری هستند