رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از فعالیت یازده ایستگاه آتش نشانی در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، آتشپاد رضایی با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته اقدامات خوبی در زمینه‌ی اختصاص  تجهیزات به ایستگاه‌های آتش نشانی شهر کرمانشاه صورت گرفته است از صدور […]

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از فعالیت یازده ایستگاه آتش نشانی در شهر کرمانشاه خبر داد.

فعالیت یازده ایستگاه آتش نشانی در شهر کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، آتشپاد رضایی با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته اقدامات خوبی در زمینه‌ی اختصاص  تجهیزات به ایستگاه‌های آتش نشانی شهر کرمانشاه صورت گرفته است از صدور مجوز برای راه اندازی یک ایستگاه آتش نشانی دیگر در شهر کرمانشاه خبر داد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه بااشاره به اینکه این ایستگاه در شهرک جهاد کرمانشاه احداث خواهد شد افزود: با توجه به نیاز این منطقه راه اندازی این ایستگاه آتش نشانی در حال پیگیری است و در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
آتشپاد رضایی همچنین به افزوده شدن ۱۰۰ نیروی کارآزموده در ابتدای امسال به مجموع نیرو‌های آتش نشان شهر کرمانشاه خبر داد و گفت:  هم اکنون ۲۶۰ نیروی امدادگر در آتش نشانی کرمانشاه مشغول فعالیت اند.
وی همچنین به مشارکت امدادگران سازمان آتش نشانی کرمانشاه در ۲ هزار و ۶۵۸ مورد عملیات آتش سوزی، امداد و نجات، حوادث، آبگرفتگی  و استقرار طی ۱۰ ماه گذشته خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کوله بری با قاچاق حرفه ای متفاوت است / باید با جریاناتی کهاز کوله برها سوء استفاده می‌کنند؛ برخورد کرد