به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت : پس از وقوع چند مورد درگیری دسته جمعی و تیراندازی در شهرک‌های رسالت، بعثت و الهیه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. او گفت : در همین راستا ماموران کلانتری ۱۸ سجادیه در عملیات‌های مختلف […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت : پس از وقوع چند مورد درگیری دسته جمعی و تیراندازی در شهرک‌های رسالت، بعثت و الهیه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او گفت : در همین راستا ماموران کلانتری ۱۸ سجادیه در عملیات‌های مختلف موفق به دستگیری ۱۰ نفر و ماموران کلانتری ۲۴ الهیه نیز موفق به دستگیری ۴ نفر از عاملان تیراندازی و نزاع دسته جمعی شدند.

دلیری افزود: در بازرسی از منزل یکی از عوامل تیراندازی یک قبضه سلاح، ۲ تیغه شمشیر و ۱۶۳ فشنگ کشف شد.

باند سارقان منزل در کرمانشاه منهدم شد

رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند سارقان منزل و کشف ۱۹ فقره سرقت از آن‌ها خبر داد.

پرویز نظری افزود: پس از وقوع چند مورد سرقت منزل در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او ادامه داد: کاراگاهان با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی سردسته باند شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

نظری با اشاره به اعتراف متهم به ارتکاب ۱۹ فقره سرقت منزل با همدستی ۲ نفر دیگر، گفت: کارآگاهان آگاهی با راهنمایی سردسته باند، همدستان او را شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه ادامه داد: در بازرسی‌های انجام گرفته از مخفیگاه سارقان، چند تخته فرش دستباف، لوازم خانگی، وسایل آشپزخانه، وسایل برنزه تزئینی و … کشف کردند.

او از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مصوبات «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید» لازم‌الاجرااست

دستگیری قاتل فراری توسط پلیس آگاهی کرمانشاه

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک قاتل فراری در شهرستان فردیس استان البرز خبر داد که چندی پیش و به دنبال اختلافات شخصی، فرد دیگری را به قتل رسانده بود.

پرویز نظری افزود: پس از وقوع یک مورد قتل و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی استان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده محل اختفای قاتل فراری ۵۳ ساله را در فردیس استان البرز شناسایی و با هماهنگی پلیس این شهرستان به محل عزیمت کردند.

نظری ادامه داد: تیم اعزامی پلیس آگاهی استان پس از هماهنگی با مقام قضائی و همراهی کاراگاهان آگاهی فردیس در عملیاتی غافلگیرانه نسبت به دستگیری فرد قاتل اقدام و او را به کرمانشاه منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: فرد دستگیر شده در بازجویی‌ها به قتل کشاورز ۴۰ ساله به خاطر اختلافات قبلی اعتراف و پس برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد .

انتهای پیام/د