به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت : دولت با همه محدودیت‌ها، نگاه ویژه‌ای به همه بخش‌های کشور از جمله بخش‌های زیرساختی مانند راه سازی، گازرسانی و ارائه خدمات […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت : دولت با همه محدودیت‌ها، نگاه ویژه‌ای به همه بخش‌های کشور از جمله بخش‌های زیرساختی مانند راه سازی، گازرسانی و ارائه خدمات به مردم مناطق مختلف از جمله روستا‌ها داشته است.

او به گازرسانی و اجرای طرح هادی در روستا‌ها را از جمله توفیقات دولت در سال‌های اخیر دانست و گفت : این خدمات منجر به ماندگاری روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آن‌ها به شهر‌ها شده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری از چهار بار حضور معاون اول رئیس جمهوری در استان کرمانشاه قدردانی کرد و افزود: در این سفر‌ها کار‌های قابل توجهی انجام شده و از مشکلات استان گره گشایی کرده است.

امیری افزود: این سفر‌ها همچنین بستر مناسبی برای توسعه استان کرمانشاه ایجاد کرده و در شتاب بخشی و رونق دادن به توسعه استان موثر بوده است.

او ادامه داد: به عنوان یک کرمانشاهی از نگاه ویژه معاون اول رئیس جمهور به استان کرمانشاه قدردانی می‌کنم که دلسوزانه و بااخلاص و تجربه و با شناختی که از استان کرمانشاه دارند برای توسعه استان تلاش می‌کنند.

او از زحمات استاندار کرمانشاه و مدیران استان در راستای تلاش برای توسعه کرمانشاه و کاستن از مشکلات مردم قدردانی کرد و افزود: بنده هم اگرچه مدیر اجرایی نیستم و در ستاد مشغول به کارم، اما درحد توان و امکانات خود برای توسعه کرمانشاه تلاش کرده ام .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازدید بیش از ۱۶۰۰ هزار نفر از جشنواره فیلم فجر درکرمانشاه