رئال مادرید امروز در چهارچوب رقابتهای هفته بیست و دوم لالیگا مهمان هوئسکا بود و نهایتاً در یک بازی سخت و دشوار موفق شد حریف خود را با دو گل رافائل واران و با نتیجه ۲-۱ شکست دهد. با وجود پیروزی در بازی امروز، بدشانسی های رئال مادرید در مسابقه امروز نیز ادامه پیدا کرد. […]

 رئال مادرید امروز در چهارچوب رقابتهای هفته بیست و دوم لالیگا مهمان هوئسکا بود و نهایتاً در یک بازی سخت و دشوار موفق شد حریف خود را با دو گل رافائل واران و با نتیجه ۲-۱ شکست دهد.

با وجود پیروزی در بازی امروز، بدشانسی های رئال مادرید در مسابقه امروز نیز ادامه پیدا کرد. در نیمه اول بازی تونی کروس از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد تا دیدار بعدی این تیم برابر ختافه را به دلیل محرومیت از دست بدهد.

این اما پایان کار نبود و در نیمه دوم آلوارو اودریوسولا که جانشین دنی کارواخال مصدوم شده بود، خودش دچار آسیب دیدگی شد و زمین مسابقه را ترک کرد تا بد شانسی های زین الدین زیدان و تیمش تکمیل شود.

نکته عجیب در مورد ترکیب رئال مادرید به این موضوع برمی‌گردد که آنها حالا باید تنها با دو هافبک به استقبال بازی بعدی برابر ختافه بروند. با توجه به جدایی مارتین اودگارد در نقل و انتقالات زمستانی رئال مادرید حالا تنها ایسکو، تونی کروس، لوکا مودریچ و کاسمیرو را در خط میانی در اختیار دارد. در واقع مصدومیت ایسکو و محرومیت کروس به این معنا خواهد بود که زین‌الدین زیدان باید تیمش را با دو هافبک به مصاف ختافه بفرستد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نجات جان ۶ نفر در توچال