۱۰ روز دیگر دیدار رفت بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن در نوکمپ برگزار خواهد شد و همه چیز حول محور شایعات انتقال لیونل مسی به پاریس برای فصل بعد است. در آستانه تقابل مقابل مارسی، مائوریتسیو پوچتینو در مورد آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیمش و البته شایعه جذب لیونل مسی صحبت کرد. مائوریتسیو پوچتینو گفت: […]

 ۱۰ روز دیگر دیدار رفت بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن در نوکمپ برگزار خواهد شد و همه چیز حول محور شایعات انتقال لیونل مسی به پاریس برای فصل بعد است. در آستانه تقابل مقابل مارسی، مائوریتسیو پوچتینو در مورد آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیمش و البته شایعه جذب لیونل مسی صحبت کرد.

مائوریتسیو پوچتینو گفت: “نیمار از درد معده رنج می برد و فردا باید شرایط این بازیکن را بررسی کنیم و امیدواریم که او بهبود یابد. نیمار امروز در تمرینات پاری سن ژرمن غایب بود و باید فردا اوضاع این بازیکن بررسی شود. بازی فردا ما یک مسابقه متفاوت خواهد بود. دیدار برابر مارسی یک ال کلاسیکو و مسابقه ای خاص است. اما ما با بارسلونا در یک رقابت و شرایط دیگر بازی خواهیم داشت. همیشه بازی مقابل مارسی یک مسابقه ویژه مخصوصا برای هواداران ما است.

شایعات جذب لیونل مسی از بارسلونا؟ ما به بارسا و همه بازیکنان این تیم احترام می گذاریم. ما برای همه حریفان و سایر باشگاه ها احترام زیادی قائلم. ۱۰ روز تا مسابقه مرحله یک هشتم نهایی باقی مانده، بنابراین ما در حال حاضر روی سایر بازی ها تمرکز خواهیم کرد. ما در حال انجام کار خود هستیم و بر دیدار مقابل مارسی تمرکز کرده ایم. بعد از آن تیز هنوز دو بازی قبل از رویارویی مقابل بارسلونا باقی مانده است.

شرایط مارکینیوش و مارکو وراتی؟ من هنوز تصمیم نگرفته ام، اما آنها امروز در تمرین حضور داشتند. من فردا تصمیم خواهم گرفت که آیا وراتی و مارکینیوش آنها در ترکیب حضور دارند یا خیر.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
80 مرکز "مثبت زندگی" در کرمانشاه مجوزفعالیت گرفت